Drużyna Komendy Miejskiej PSP w Krakowie Mistrzem Województwa Małopolskiego w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 13 grudnia 2019 r. w hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie odbył się turniej finałowy XIII Mistrzostw Województwa Małopolskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, w którym wystąpiło łącznie 8 najlepszych reprezentacji wyłonionych w drodze turniejów eliminacyjnych tj.: KM PSP w Krakowie, KP PSP w Wieliczce, KP PSP w Myślenicach, KP PSP w Oświęcimiu, KP PSP w Miechowie,  KP PSP w Nowym Targu, KM PSP w Nowym Sączu i reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie. Królem Strzelców turnieju został Marek Skipioł ze Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie zdobywca 5 bramek.


Kierownikiem Mistrzostw był kpt. Bogusław Szydło, a prowadzącym st. kpt. Łukasz Łotocki – z Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia PSP w Krakowie.

W uroczystym zakończeniu Mistrzostw uczestniczyli st. bryg. Marek Bębenek Małopolski Komendant Wojewódzki PSP i st. kpt. Marek Chwała Komendant Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, którzy wręczyli zwycięskim drużynom pamiątkowe puchary i dyplomy.

Kolejność końcowa Mistrzostw:

  1. Komenda Miejska  PSP w Krakowie
  2. Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie
  3. Komenda Powiatowa PSP w Oświęcimiu

  4. Komenda Powiatowa PSP w Myślenicach
  5. Komenda Powiatowa PSP w Miechowie
  6. Komenda Powiatowa PSP w Wieliczce
  7. Komenda Miejska PSP w Nowym Sączu
  8. Komenda Powiatowa PSP w Nowym Targu

Opracował: kpt. Łukasz Łotocki

Autor zdjęć: Janusz Czapnik z JRG 7 Kraków

Załączniki
 
 
 
 
 
 
 
 

❮❮  Wróć do listy aktualności