Kolejne maseczki ochronne w darze dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach.

Kolejne maseczki ochronne przekazane przez druha Wojciecha Zielińskiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Inwałdzie dla strażaków i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach.


24 kwietnia 2020 roku strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach otrzymali drugą partię maseczek ochronnych, tym razem 80 szt., które w geście solidarności między służbami ponownie nieodpłatnie przekazał komendantowi powiatowemu PSP w Wadowicach bryg. Pawłowi Kwarciakowi członek OSP w Inwałdzie druh Wojciech Zieliński.

Maseczki uzupełnią stan posiadania KP PSP w Wadowicach i zostaną, tak jak poprzednia partia, wykorzystane przez strażaków oraz pracowników cywilnych do wykonywania codziennych administracyjnych obowiązków służbowych związanych m.in. z obsługą interesantów załatwiających niezbędne, pilne i terminowe sprawy związane z ochroną przeciwpożarową.

Przypominamy, że druh Wojciech Zieliński z własnej inicjatywy dołączył
do licznego grona osób, które społecznie włączyły się do walki z epidemią koronawirusa, SARS CoV-2, wspierając służby ratownicze i porządkowe poprzez organizację zbiórek wyposażenia ochronnego dla pracowników służby zdrowia, strażaków i policjantów.

Strażacy i pracownicy cywilni KP PSP w Wadowicach jeszcze raz serdecznie dziękują Druhowi Wojciechowi Zielińskiemu za bezinteresowną pomoc i wsparcie.

Opracowanie: mł. bryg. J. Kolber (KP PSP w Wadowicach)
Zdjęcia: mł. bryg. Marek Szydło (KP PSP w Wadowicach)

 
 
 

❮❮  Wróć do listy aktualności