Powitanie zastępców małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP

25 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji powierzenia pełnienia obowiązków zastępcom małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP: bryg. Piotrowi Słowiakowi oraz st. kpt. Przemysławowi Przęczkowi.


Podczas spotkania małopolski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Piotr Filipek przedstawił podział kompetencji swoich zastępców, życząc jednocześnie sukcesów i pomyślności w pracy, natomiast bryg. Piotr Słowiak oraz st. kpt. Przemysław Przęczek w trakcie swoich przemówień zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby należycie wypełniać przydzielone obowiązki.


Informacja o przebiegu służby bryg. Piotra Słowiaka oraz st. kpt. Przemysława Przęczka

Pan bryg. mgr inż. Piotr Słowiak służbę rozpoczął 02.09.1996 roku. Jest absolwentem SA PSP w Krakowie i SGSP w Warszawie. Od początku służby związany z KP PSP w Brzesku, gdzie pełnił służbę między innymi na stanowisku dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, dyżurnego operacyjnego, zastępcy naczelnika wydziału, zastępcy komendanta powiatowego. Od dnia 1 czerwca 2020 roku był powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku.

Pan st. kpt. mgr inż. Przemysław Przęczek służbę rozpoczął 25.08.2003 roku. Jest absolwentem SA PSP w Krakowie i SGSP w Warszawie. Od początku służby związany z KP PSP w Wieliczce, gdzie pełnił służbę między innymi na stanowisku dowódcy zastępu, dowódcy zmiany, zastępcy dowódcy JRG. Od dnia 23 marca 2018 roku był powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Wieliczce.

Zdjęcia: KW PSP w Krakowie  

 
 
 
 
 
 
 

❮❮  Wróć do listy aktualności