Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie wyróżnieni za konkursową piosenkę o tematyce strażackiej.


26 maja 2020 roku w siedzibie Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej odbyło się rozstrzygnięcie pięciu konkursów skierowanych do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.


Po raz kolejny w jednej z kategorii wyróżnieni zostali uczniowie klasy VI D Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej, którzy pod opieką Pani Iwony Bargiel stworzyli, wykonali i nagrali zespołowo piosenkę o tematyce strażackiej.
1 września 2020 roku podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 nagrody rzeczowe oraz okolicznościowy dyplom za wyróżnioną pracę zespołową w imieniu komendanta głównego PSP przekazali wychowaczyni i młodzieży strażacy Komendy Powiatowej PSP w Wadowicach: zastępca komendanta powiatowego PSP bryg. Wojciech Grzybczyk oraz zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gasniczej w Andrychowie mł. bryg. Marek Nowak.
Funkcjonariusze PSP oprócz złożenia gratulacji za osiągnięty sukces, zachęcili nauczycieli i młodzież do udziału w kolejnych edycjach konkursów o tematyce pożarniczej i szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Opracowanie: mł. bryg. Jacek Kolber (KP PSP w Wadowicach)
Zdjęcia: archiwum SP nr 2 w Andrychowie

 
 
 
 

❮❮  Wróć do listy aktualności