Strażacy pomagają „Mimo Wszystko”

W dniu 30 lipca 2019 r. z inicjatywy kpt. Piotra Cepucha funkcjonariusze pracujący w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Krakowie odwiedzili ośrodek terapeutyczny „Dolina Słońca” Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.


Celem spotkania było przeprowadzenie pokazu i ćwiczeń, zapoznanie  podopiecznych fundacji ze specyfiką pracy i służby strażaka, zaprezentowanie sprzętu strażackiego oraz przekazanie informacji na temat profilaktyki przeciwpożarowej.

Podczas pokazów oraz zajęć praktycznych podopieczni fundacji mogli założyć strażackie ubrania specjalne, a także pokonać przygotowany tor przeszkód. Na zakończenie wizyty wykonano pamiątkowe zdjęcia, a uczestniczący w spotkaniu strażacy otrzymali od podopiecznych fundacji własnoręcznie przygotowane prace.

Cyt. „Nie wyobrażam sobie, że żyję sama dla siebie. Nawet gdy widzę coś wspaniałego i nie mogę się z nikim podzielić tym obrazem, to tak, jak bym widziała dużo mniej”. ANNA DYMNA

Załączniki
 
 
 
 

❮❮  Wróć do listy aktualności